Balotynki świąteczne jako prezent

Czy balotynki świąteczne są popularne?

Z upływem lat, balotynki świąteczne stały się coraz bardziej popularne – zawdzięczają to ich niebanalnemu wyglądzie oraz prostocie wykonania – wszystko dzięki gustownemu opakowaniu oraz smakowi belgijskich czekoladek które znajdują się w środku. To wszystko sprawia, że są one coraz częściej wybierane na prezent z różnych okazji – wiodącą okazją są jednak święta Bożego Narodzenia. To właśnie w czasie ich trwania, sprzedaż balotynek mocno wzrasta.  W głównej mierze dzięki ich wyglądowi – każdy przecież wie, że czekolada belgijska znajdująca się w środku,  jest jedną z najlepszych na rynku ogólnoświatowym.

baloty_swiat

 

 

Co spowodowało ich powszechność?

Ich powszechność zawdzięczana jest dzięki możliwością personalizacji – na wierzchu opakowania, możemy wykonać dowolny nadruk – zdjęcie z ukochaną osobą, nasze autoportret lub nawet zdjęcie z wakacji albo podobiznę naszego zwierzaka. Możliwości jest mnóstwo a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia oraz powierzchnia nadruku, która w zależności od rodzaju balotynki może wynosić nawet 20 centymetrów kwadratowych – jest to bardzo dużo i bardzo dużo możemy tam zmieścić.

Personalizacja to jeden z głównych czynników które spowodowały wzrost ich powszechności – ludzie częściej sięgają po balotynki z nadrukiem ponieważ są tańsze. Ten mały czynnik w połączeniu z nadrukami poskutkował zwiększoną sprzedażą. Cena nie zawsze idzie w parze z zawartością oraz jakością lecz na polskim rynku możemy zaobserwować coraz więcej firm, specjalizujących się w nadrukach na bombonierkach. Ich renomę podkreśla w wielu przypadkach zastrzeżony znak towarowy który sugeruje, że zamawiane czekoladki pochodzą z Belgii.

Jakie smaki możemy do nich dobrać?

We wnętrzu balotynek świątecznych, znajdują starannie wybrane belgijskie pralinki. Ich kształt jest najczęściej nawiązujący do obowiązującego lub zbliżającego się święta. Aktualnie, z okazji że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, oraz wpis opisuje balotynki świąteczne, czekoladki mają kształt choinek, mikołajów, bombek lub nawet reniferów. Wybór jest bardzo duży – firmy posuwają się coraz dalej pod tym względem – dzięki temu czekoladki co roku nam się nie nudzą ponieważ przyjmują różne kształty

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *